US HRC Steel

Zaslať požiadavku
US HRC Steel
Podrobnosti
Názov: US HRC Steel
Kategória materiálu: cievka z uhlíkovej a konštrukčnej ocele valcovaná za tepla
Primárne formy produktu: zvitok valcovaný za tepla / rozrezaný zvitok / narezaný plech
Klasifikácia akosti: dodáva sa podľa ASTM, EN, JIS alebo iných dohodnutých špecifikácií
Typický stav povrchu: povrchová úprava okoviny / morený a naolejovaný povrch
Dostupné spracovanie: rezanie / vyrovnávanie / strihanie / rezanie / ohýbanie / zváranie / výroba
Usporiadanie dodávky: možno prediskutovať štandardné veľkosti a špecifické rozmery kupujúceho
Dokumentácia kvality: osvedčenie o skúške mlyna a záznamy o kontrole sú k dispozícii podľa požiadaviek objednávky
Klasifikácia výrobku
Oceľ valcovaná za tepla
Share to
Popis

US HRC Steelje zvitok valcovaný za tepla určený pre výrobcov a zákazníkov ocele, ktorí vyžadujú spoľahlivú pevnosť, tvarovateľnosť a konzistentný výkon spracovania. US HRC Steel, vhodný pre stavebníctvo, automobilové komponenty, stroje, výrobu a všeobecné priemyselné aplikácie, môže byť dodaný v rôznych hrúbkach, šírkach a povrchových podmienkach podľa požiadaviek projektu. Podporujeme zahraničných kupujúcich prispôsobovaním špecifikácií, kontrolou kvality, exportným balením a koordináciou dodávok. Či už potrebujete skúšobné množstvá alebo pravidelné hromadné dodávky, pošlite nám požadovanú veľkosť, množstvo a miesto určenia, aby sme dostali konkurencieschopnéUS HRC Steelcenovú ponuku prispôsobenú vášmu projektu.

 

Podrobnosti o produktoch

Špecifikácia Podrobnosti Špecifikácia Podrobnosti
Názov produktu US HRC Steel Kategória produktu Oceľ valcovaná za tepla
Oceľový typ Cievka z uhlíkovej ocele valcovaná za tepla Formulár produktu Zvitky, rezané zvitky a narezané listy
Výrobný proces Vyrába sa vysokoteplotným valcovaním s riadenou redukciou a chladením Povrchová úprava Povrch frézy s voliteľným morením a olejovaním
Materiálový výkon Poskytuje spoľahlivú pevnosť, ťažnosť a stabilitu pri spracovaní Charakteristiky spracovania Vhodné na tvárnenie, rezanie, ohýbanie a výrobné operácie
Možnosti hrúbky K dispozícii je viacero meradiel podľa požiadaviek aplikácie a nákupu Možnosti šírky Rôzne šírky cievok s prispôsobenou veľkosťou podľa dostupnosti dodávky
Rozmery cievky Hmotnosť cievky a vonkajší priemer môžu byť koordinované podľa potrieb nakladania a spracovania Možnosti dĺžky Režte na určené dĺžky, keď sa vyžaduje spracovanie plechu
Mechanické vlastnosti Vlastnosti vybrané podľa príslušnej špecifikácie ocele a zamýšľaného konečného použitia Kontrola rozmerov Hrúbka, šírka, rovinnosť a rozmery cievok sledované počas výroby
Výkon pri formovaní Vhodné pre celý rad aplikácií na výrobu a tvárnenie Vhodnosť zvárania Použiteľné pre bežne používané priemyselné procesy zvárania so správnymi postupmi
Povrchová úprava Morenie a olejovanie je možné zabezpečiť pre aplikácie vyžadujúce zlepšenú prípravu povrchu Možnosti okrajov Frézovacia hrana alebo štrbinová hrana v závislosti od požiadaviek na následné spracovanie
Manažment kvality Špecifikácie materiálu a konzistentnosť výroby sa kontrolujú počas celého procesu dodávky Možnosti testovania Je možné zabezpečiť mechanické, chemické, rozmerové a povrchové kontroly
Automobilové aplikácie Používa sa na automobilové komponenty, konštrukčné diely a vyrobené zostavy vozidiel Priemyselné aplikácie Stroje, zariadenia, stavebné výrobky a všeobecná kovovýroba

 

US HRC Steel-Ductile

 

US HRC Steel-Durable

 

US HRC Steel-Efficient

 

Popis produktov

 
 

US HRC Steel pre priemyselnú výrobu a exportné dodávky

 

Čo je US HRC Steel a ako sa používa?

US HRC Steel označuje za tepla valcovanú zvitkovú oceľ dodávanú výrobcom, spracovateľom a priemyselným nákupcom, ktorí vyžadujú spoľahlivú pevnosť, praktickú spracovateľnosť a stabilný výkon spracovania. Nejde o jeden druh ocele. Konečná špecifikácia materiálu závisí od zvolenej triedy, príslušnej normy, hrúbky, šírky, stavu povrchu a konečného použitia.

US HRC Steel môže byť dodávaná vo forme zvitkov, rezaných zvitkov alebo rezaných plechov. Bežne sa vyberá pre aplikácie zahŕňajúce rezanie, ohýbanie, zváranie, tvarovanie a štrukturálnu výrobu. V závislosti od dohodnutej špecifikácie si kupujúci môžu vybrať uhlíkovú oceľ, konštrukčnú oceľ alebo vyššiu pevnosť za tepla valcované triedy pre rôzne výrobné požiadavky.

 

Prečo si vybrať US HRC Steel pre priemyselnú výrobu?

US HRC Steel ponúka praktickú rovnováhu medzi pevnosťou materiálu, efektívnosťou výroby a kontrolou nákladov. Jeho výrobný proces valcovaný za tepla umožňuje vyrábať oceľ v širokom rozsahu rozmerov pre následné spracovanie a výrobu.

Medzi kľúčové výhody patrí:

Spoľahlivá pevnosť pre konštrukčné a priemyselné komponenty

Vhodná opracovateľnosť na rezanie, tvárnenie, ohýbanie a zváranie

Flexibilné možnosti hrúbky a šírky

Dostupnosť vo formáte zvitkov a rezaných listov

Kompatibilita s bežnými výrobnými procesmi

Efektívna manipulácia s materiálom pre veľkoobjemovú výrobu

Voliteľný morený a olejovaný povrch

Podpora prispôsobených špecifikácií na základe požiadaviek projektu

Skutočné mechanické vlastnosti, správanie pri tvárnení a vhodnosť zvárania závisia od zvolenej triedy ocele a dohodnutej technickej normy.

 

Kde je možné použiť US HRC Steel?

US HRC Steel je vhodná pre mnohé priemyselné a výrobné aplikácie, vrátane:

Automobilový priemysel a doprava

US HRC Steel možno použiť na komponenty rámu vozidiel, diely nákladných vozidiel a prívesov, výstužné konštrukcie, dopravné zariadenia a iné automobilové zostavy vyžadujúce spoľahlivý materiálový výkon.

Konštrukcia a výroba konštrukcií

Bežne sa používa v konštrukčných komponentoch, nosných rámoch, výrobe budov, výstužných častiach, oceľových plošinách, konzolách a všeobecných stavebných zariadeniach.

Stroje a zariadenia

Výrobcovia môžu použiť US HRC Steel na rámy strojov, základne zariadení, priemyselné kryty, poľnohospodárske stroje, skladovacie systémy a ťažké vyrobené diely.

Všeobecné spracovanie kovov

Materiál je vhodný pre výrobcov zaoberajúcich sa rezaním, ohýbaním, zváraním, razením, tvarovaním a inými druhotnými spracovateľskými operáciami v závislosti od zvoleného druhu a hrúbky.

 

Aké špecifikácie možno dodať pre US HRC Steel?

Špecifikácia

Podrobnosti

Špecifikácia

Podrobnosti

Názov produktu

US HRC Steel

Kategória produktu

Oceľ valcovaná za tepla

Oceľový typ

Za tepla valcovaný uhlík alebo konštrukčná oceľ

Formulár produktu

Zvitok, rozrezaný zvitok alebo narezaný plech

Platné normy

ASTM, EN, JIS alebo iné dohodnuté normy

Oceľ triedy

Potvrdené podľa aplikácie

Hrúbka

Dostupné podľa požiadaviek výroby

šírka

Dostupné podľa požiadaviek kupujúceho

Stav povrchu

Povrchová úprava mlynom alebo morená a naolejovaná

Stav okraja

Frézovacia hrana alebo štrbinová hrana

Možnosti spracovania

Rezanie, rezanie, vyrovnávanie a strihanie

Hmotnosť cievky

Potvrdené pred výrobou

Kontrola rozmerov

Kontrola hrúbky a šírky

Mechanické testovanie

Vykonávané podľa dohodnutého štandardu

Kontrola povrchu

Vizuálna kontrola a overenie stavu

Kvalitné dokumenty

Certifikát o skúške mlyna a záznamy o kontrole

Balenie

Exportujte vhodné oceľové balenie

Načítava sa

Koordinované podľa plánu prepravy

Všetky rozmery, tolerancie, mechanické vlastnosti a povrchové požiadavky by mali byť potvrdené pred cenovou ponukou a výrobou.

 

Ako kontrolujeme kvalitu US HRC Steel?

Kontrola kvality začína potvrdením technických požiadaviek kupujúceho pred získavaním alebo výrobou. Preskúmame požadovanú triedu ocele, hrúbku, šírku, stav povrchu, typ hrany, hmotnosť zvitku, spôsob balenia a požiadavky na kontrolu.

V závislosti od objednávky môže overenie kvality zahŕňať:

Prehľad chemického zloženia

Overenie mechanických vlastností

Meranie hrúbky a šírky

Kontrola stavu povrchu

Potvrdenie hmotnosti cievky

Kontrola rozmerovej tolerancie

Kontrola stavu balenia

Kontrola certifikátu o skúške mlyna

V prípade potreby koordinácia kontroly tretej strany

Tento prvý prístup špecifikácie pomáha znižovať nedorozumenia medzi kupujúcim, lisovňou, kontrolným tímom a prepravcom.

 

Môžeme dodávať US HRC Steel z Číny?

Podporujeme zahraničných kupujúcich získavajúcich US HRC Steel z Číny prostredníctvom koordinácie dodávateľov, potvrdenia špecifikácií, overenia kvality, exportného balenia a prepravy.

Naša služba môže zahŕňať:

Zosúladenie požiadaviek kupujúceho s vhodnými možnosťami dodávok

Potvrdzuje triedu ocele a príslušnú normu

Kontrola dostupnosti výroby

Kontrola dokumentácie mlyna

Koordinačná kontrola pred odoslaním

Zabezpečovanie exportného balenia a nakladania

Podpora plánovania kontajnerových alebo hromadných zásielok

Poskytovanie cenovej ponuky na základe množstva a miesta určenia

Sledovanie stavu výroby a dodávky

Môžeme pracovať s kupujúcimi, ktorí vyžadujú skúšobné množstvá, pravidelné objednávky alebo dodávky väčšieho množstva projektov. Dostupnosť závisí od potvrdenej špecifikácie a aktuálneho plánu výroby mlyna.

 

Aké informácie sú potrebné pre cenovú ponuku ocele US HRC?

Ak chcete pripraviť presnú cenovú ponuku, uveďte čo najviac z nasledujúcich údajov:

Požadovaná trieda ocele

Použiteľná norma

Hrúbka

šírka

Množstvo

Požiadavka na zvitok alebo narezaný list

Stav povrchu

Stav okraja

Požiadavka na hmotnosť cievky

Cieľový prístav

Požiadavky na balenie

Požiadavky na inšpekciu alebo certifikáciu

Cieľový harmonogram doručenia

Ak presná trieda ešte nie je potvrdená, pošlite nám zamýšľanú aplikáciu a požadované rozmery. Môžeme pomôcť identifikovať vhodnú špecifikáciu pre ďalšiu diskusiu.

 

 

 

 
US HRC Steel-Formable

 

US HRC Steel-Reliable

 

US HRC Steel-Tough

 

FAQ:

 

FAQ

Otázka: Čo je US HRC Steel?

A: US HRC Steel je za tepla valcovaná oceľ dodávaná pre priemyselnú výrobu, stavebníctvo, dopravné zariadenia, stroje a všeobecnú kovovýrobu. Skutočná kvalita materiálu a výkon závisia od dohodnutej technickej špecifikácie.

Otázka: Je oceľ US HRC špecifickou akosťou ocele?

Odpoveď: Nie. US HRC Steel je skôr popis produktu ako jeden pevný druh ocele. Môže sa vzťahovať na rôzne za tepla valcované uhlíkové ocele, konštrukčné ocele alebo vyššie pevnostné triedy dodávané podľa požadovanej normy a aplikácie kupujúceho.

Otázka: Môžete dodávať oceľ US HRC priamo z Číny?

A: Áno. Podporujeme zahraničných kupujúcich pomocou zdrojov US HRC Steel z Číny, vrátane potvrdenia špecifikácie, koordinácie dodávateľov, kontroly kvality, exportného balenia a prepravy.

Otázka: Aké normy môžete poskytnúť pre US HRC Steel?

Odpoveď: V závislosti od požadovanej kvality a dostupnosti výroby môže byť US HRC Steel dodávaná podľa ASTM, EN, JIS alebo iných vzájomne dohodnutých noriem. Kupujúci by si mali pred zadaním objednávky potvrdiť príslušný štandard.

Otázka: Aké hrúbky a šírky sú k dispozícii?

Odpoveď: Hrúbka a šírka závisia od vybranej triedy ocele, výrobnej linky a požiadaviek na objednávku. Pošlite nám požadované rozmery, aby sme mohli skontrolovať vhodnú možnosť dodávky a potvrdiť dostupnosť.

 

Populárne Tagy: us hrc steel, Čína us hrc výrobcovia ocele, dodávatelia, továreň

Zaslať požiadavku